FAST IGIENIC

19.03.2017

FAST IGIENIC je rychleschnoucí SANITIZUJÍCÍ odmašťovač, který nezanechává šmouhy. Není potřeba ho oplachovat. Nedráždí a nezanechává zápach.

FAST IGIENIC je určen pro rychlé každodenní čištění a sanitizaci všech druhů omyvatelných povrchů: stolů kuchyňských linek, židlí, polic, skříněk, počítačů, plastových laminátů, umakartu, polykarbonátu, oceli, keramiky atd. 

FAST IGIENIC je vhodný v průmyslu a obchodu s potravinami (HACCP), restauracích, domovech pro seniory, nemocnicích, školách atd.

FAST IGIENIC může být použít v jídelnách, v potravinářském průmyslu. Lze použít k čištění nástrojů, nožů, kráječů, balicích strojů, dopravních pásů, varných desek, digestoří, dřezů, vitrín, spižíren atd


Pro rychlé čištění aplikujte FAST IGIENIC na povrchu a otírejte do sucha. Pro úplné odstranění choroboplodných zárodků aplikujte na povrch a nechte 5 minut působit. Poté povrch opláchněte. V případě, že je povrch v přímém kontaktu s potravinami doporučujeme povrch opláchnout. Na lakované povrchy aplikujte produkt šetrně.